SLUŽBY

Zváranie - zváračské práce - P&L Profi-Schweiss, s.r.o.

Zváračské práce

Hlavnou našou činnosťou, ktorú poskytujeme klientom sú zváračské práce. Dodávame služby v rámci rôznych projektov a stavieb, najmä v Nemecku, kde úspešne pôsobíme už od roku 2008. Medzi našich klientov patria obchodné centrá, prevádzky, výrobné haly, školy, nemocnice a súkromné firmy.

pozrieť viac

Elektroinštalačné práce - P&L Profi-Schweiss s.r.o.

Elektroinštalačné práce

Zabezpečujeme inštalačné práce v rámci slaboprúdových a silnoprúdových elektrických systémov. Práce vykonávajú naši zamestnanci s oprávneniami potrebnými na zapojenie a sprevádzkovanie elektroinštalácií v rámci budov a objektov s rôznou náročnosťou. Vykonávame tiež pokládku kabeláže.

pozrieť viac

Voda - vodoinštalačné práce - P&L Profi-Schweiss s.r.o.

Vodoinštalačné práce

Profesionálne prevedenie inštalatérskych prác, vodoinštalácií a kanalizácií. Zabezpečujeme výstavbu kompletných inžinierskych sietí. Vykonávame montáže a výmeny vodomerov, potrubných rozvodov a iné vodárenské práce. Taktiež poskytujeme kúrenárske služby, montáže, opravy a rekonštrukcie rozvodov.

pozrieť viac

Stavebné práce - P&L Profi-Schweiss s.r.o.

Stavebné práce

Realizujeme stavebné, murárske, maliarske prace rôzneho druhu a rozsahu. Najčastejšie ide o výstavbu obchodných priestorov a nebytových domov a čiastočné rekonštrukcie domov. Vykonávame tiež dokončovacie práce na holo domoch, holo bytoch a iné stavebné práce na základe požiadaviek zákazníkov.

pozrieť viac

Zváranie - zváračské práce - P&L Profi-Schweiss s.r.o.

Nová služba

Lorem ipsum is simply text Lorem ipsum is simply textLorem ipsum is simply textLorem ipsum is simply textLorem ipsum is simply textLorem ipsum is simply text Lorem ipsum is simply text Lorem ipsum is simply textLorem ipsum is simply text Lorem ipsum is simply text

pozrieť viac

KONTAKTUTJE NÁS

+421 (0) 904 903 315

+421 (0) 915 210 479

info@pl-profi-schweiss.sk

7 + 12 =